Kineziológia

Milí priatelia.

Každý z nás ľudí má za cieľ byť spokojný vo svojom živote. Niektoré naše postoje, rozhodnutia vieme ovplyvňovať vedome, iné sú súčasťou nášho života po dlhé roky a bez zmeny. Častokrát sú to práve negatívne postoje, pochybnosti, deštrukčné programy, bloky, ktoré nás brzdia v ďalšom našom vývoji.

Mojou úlohou je byť sprievodcom vo vašom hľadaní odpovedí na otázky, ktoré vás trápia. Pomocou techniky kineziológie viem zmierniť alebo odstrániť fyzické bolesti, duševné starosti, fóbie, stres, napätie, neschopnosť rozhodovať sa, prejaviť sa na verejnosti a pod. Rada vám pomôžem aj s ťažkosťami vašich detičiek, ak majú akékoľvek trápenie, rôzne strachy, trpia nespavosťou, majú poruchy reči, emočné problémy, sú agresívne alebo sa boja a sú utiahnuté, pomočujú sa či zadržiavajú stolicu, majú ťažkosti v škole, či dyslexiu, dysgrafiu apod. Fyzická prítomnosť detí nie je potrebná, nakoľko pracujem s rodičom, ktorý svoju zmenu prenesie do svojej rodiny.

Kineziológia je metóda, ktorá vznikla v 60.rokoch 20. storočia v USA. Je zameraná na posilnenie alebo obnovenie zdravia a vitality človeka na všetkých jeho úrovniach. Pomocou kineziologického svalového testu (jemné držanie za zápästie ruky) zisťujeme pozitívne a negatívne informácie, ktoré sú „zapísané“ v našom tele. Sú to tie pravé informácie, ktoré nás sprevádzajú na našej ceste a za našim vnútorným zámerom a nie tie, ktorými si nahovárame, že niečo je správne tak ako to robíme, ale častokrát je to v rozpore s našimi pocitmi. Kineziológia je zameraná na zbavenie sa emocionálnych blokov z minulosti a nájdenie samého seba. Cieľom je mať moc nad sebou samým. Ak nemáme moc, prichádza ne-moc. Kineziológia slúži na osobný rozvoj, nie je to liečba a nenahradzuje lekársku pomoc.

Vďaka kineziológii i etikoterapii sa zmenil môj pohľad na život a druhých ľudí. Verím, že všetko, čo nás v živote stretne má svoj význam. A je len na nás samotných aký zaujmeme k daným veciam postoj a ako sa rozhodneme konať. Všetko sa začína vo vašom vnútri. Ak chcete zmenu, objednajte sa na individuálnu terapiu. Sedenie trvá približne 1-2 hodiny a prebieha na Čiernej Vode. Objednajte sa telefonicky na čísle 0940 321 591. Informácie o priebehu sedenia nájdete na mojej osobnej webovej stránke. Teším sa na stretnutie, Lucia

Viac informácií o kurze, ktorý som absolvovala u Zdenky Jordánovej v Prahe, nájdete na jej stránke POZNEJ SVUJ CÍL. Zdenka je autorkou viacerých úžasných knižiek. Odporúčam vypočuť si aj rozhovor so Zdenkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *