Montessori vonkajšie aktivity

Láka vás spoznávať prírodu? Radi vaše deti objavujú krásu v prírode? Milujete zvieratá, rastliny, vodu…?
Priatelia a milé deti 🙂 Každoročne v máji a júni sa vyberieme s rodičmi a deťmi objavovať krásy prírody okolia Čiernej Vody. Počas týchto stretnutí sa vyberieme na krátku turistiku do lesíka, na lúku, k jazierku…kde sledujeme rastliny, zvieratká, hmyz, skáčeme, beháme, tvoríme z prírodnín, papiera, vyrábame, spievame, hráme na nástroje…. Okrem toho sa môžu deti zoznámiť s našim zlatým retrieverom, ktorý je mimoriadne priateľský k deťom. Počas niektorých stretnutí budeme pracovať priamo s Montessori pomôckami alebo s inými vhodnými pomôckami pre deti na rozvoj ich zručností.
Stretávame sa v okolí Čiernej Vody (presné miesto vám príde deň vopred).
Dĺžka kurzu MONTESSORI VONKU je v dĺžke 10 alebo 12 týždňov, je možné sa pripojiť aj počas rozbehnutého kurzu, kedy sa platí alikvotná čiastka. Dĺžka jednej lekcie je 60 minút + 15 minút navyše ako náhrada. Členský príspevok OZ Akadémia Montessori je 90,- Euro za 10 lekcií alebo 108,- Euro za 12 lekcií. Jednorazový vstup je taktiež možný, príspevok je 12,- Euro / hodina. Stretávame sa v okolí Čiernej Vody (presné miesto vám príde deň vopred).
V prípade otázok ma kontaktujte na info@detiakodar.sk alebo 0940 321 591. Teším sa na stretnutie s vami. Ďakujem všetkým detičkám i rodičom za príležitosť pracovať s nimi 😉 Lucka
Chcem sa dozvedieť viac

Individuálne doučovanie

Milí rodičia,

pre vaše dieťa, ktoré má ťažkosti v škole s učením rada pripravím na mieru doučovanie.

Doučovanie je vhodné pre deti 6-12 rokov. Počas stretnutia môžeme pracovať na viacerých oblastiach, napr. matematika, slovenský jazyk, vedy apod. Všetko bude prebiehať s pomocou Montessori pomôcok, kde iným a zábavnejším spôsobom preberieme učivo do školy.

Pred samotným doučovaním navrhujem zrealizovať odblok pomocou Kineziológii, individuálne sedenie je pre rodiča a trvá 1-2 hodiny.

V prípade otázok ma kontaktujte na 0940 321 591. Lucia

Montessori DOMÁCA ŠKOLA