Montessori vonkajšie aktivity

Priatelia a milé deti 🙂

Každoročne v máji a júni sa vyberieme s rodičmi a deťmi objavovať krásy prírody okolia Čiernej Vody. Počas týchto stretnutí sa vyberieme na krátku turistiku do lesíka, na lúku, k jazierku…kde sledujeme rastliny, zvieratká, hmyz, skáčeme, beháme, tvoríme z prírodnín, papiera, vyrábame, spievame, hráme na nástroje…. Okrem toho sa môžu deti zoznámiť s našim zlatým retrieverom, ktorý je mimoriadne priateľský k deťom. Počas niektorých stretnutí budeme pracovať priamo s Montessori pomôckami alebo s inými vhodnými pomôckami pre deti.

Stretávame sa v okolí Čiernej Vody (presné miesto vám príde deň vopred).

Termín: 7.5.-25.6.2018

Počet stretnutí: 8

Cena príspevku: 72,- Euro

V cene sú dve náhradné lekcie 60min + 15 minút (15minút * 8 stretnutí, ak absolvujete všetkých 8 stretnutí, získate 120minút spoločných chvíľ vonku ako bonus)

PDF súbor na stiahnutie: Montessori pracovne letak maj jun 2018 8stretnutí

Individuálne doučovanie

Milí rodičia,

pre vaše dieťa, ktoré má ťažkosti v škole s učením rada pripravím na mieru doučovanie.

Doučovanie je vhodné pre deti 6-12 rokov. Počas stretnutia môžeme pracovať na viacerých oblastiach, napr. matematika, slovenský jazyk, vedy apod. Všetko bude prebiehať s pomocou Montessori pomôcok, kde iným a zábavnejším spôsobom preberieme učivo do školy.

Pred samotným doučovaním navrhujem zrealizovať odblok pomocou Kineziológii, individuálne sedenie je pre rodiča a trvá 1-2 hodiny.

V prípade otázok ma kontaktujte na 0940 321 591. Lucia

Montessori DOMÁCA ŠKOLA