OBJAVUJME SPOLU SVET 0-3 ROKY

 

Máte chuť sa spolu s deťmi zabaviť? Rozmýšľate ako sa napojiť na dieťa a spoločne kráčať rovnakým smerom? Chcete spoznať rešpektujúce princípy výchovy a vzdelávania? Chcete si prísť oddýchnuť do kruhu rovnako naladených rodičov? 

Priamo pre vás je pripravený kurz OBJAVUJME SPOLU SVET, počas ktorého sprevádzam rodičov i deti rešpektujúcim spôsobom. Tento kurz je určený deťom od 4 – 36 mesiacov, po dohode aj staršie deti v doprovode s dospelou osobou. Kurz začína 4. apríla 2018, v prípade záujmu sa môžete pridať aj skôr. Dĺžka jednej lekcie je 45-60 minút podľa veku dieťaťa (pre deti do 12 mesiacov je pripravený kurz v dĺžke 45 minút, od 12 mesiacov je kurz v dĺžke 60 minút). Stretávame sa v Dennom centre, Čerešňova 4, Chorvátsky Grob časť ČIERNA VODA. Členský príspevok OZ Akadémia Montessori je 90,- Euro za 10 lekcií. Jednorazový vstup je taktiež možný, príspevok je 12,- Euro / hodina. Počas kurzu rozvíjame samostatnosť dieťaťa a rodičia sú informovaní o možnostiach rozvíjania svojho dieťatka doma. 

PDF súbor na stiahnutie:

AKADÉMIA MONTESSORI 0-3 april jun 2018 final

Kurzy, ktoré organizujem pre deti sú založené na princípoch pedagogiky Marie Montessori. Hlavnými princípmi sú rešpektovanie senzitívnych období dieťaťa, slobodná voľba dieťaťa, pripravené prostredie, polarizácia pozornosti a samozrejme aj akceptácia pravidiel. Dieťa sa v priebehu kurzu zoznámi s Montessori materiálom a reálnymi pomôckami zo života, ktoré si samostatne vyberá a učí sa s nimi pracovať, samostatne spoznáva svet i svoje vlastné potreby, experimentuje, skúma, tvorí. Popritom sa socializuje s ostatnými deťmi. Okrem toho spievame, hráme na hudobné nástroje, tvoríme. Rodič má možnosť pozorovať svoje dieťa, jeho potreby a načerpať nápady pre aktivity s dieťaťom v domácom prostredí. Má možnosť naučiť sa viesť svoje dieťa k samostatnosti, zodpovednosti a to rešpektujúcim spôsobom so stanovenými hranicami. Lekcie prebiehajú formou 10 týždňového cyklu. Je možné sa zapojiť aj počas prebiehajúceho cyklu (platí sa len alikvótna čiastka). V prípade otázok ma kontaktujte na info@detiakodar.sk alebo 0940 321 591. Teším sa na stretnutie s vami. Ďakujem všetkým detičkám i rodičom za príležitosť pracovať s nimi 😉 Lucka

Termíny kurzov marec – jún 2018: Akadémia Montessori rozvrh Montessori pracovne 032018

 

 

 

 

One thought on “OBJAVUJME SPOLU SVET 0-3 ROKY

  1. Dobry vecer, mala by som zaujem o vas kurzik, mam takmer dvorocneho synceka, byvame v senci, ale hodil by sa nam jedine kurzik v Grobe, doobedie, dni ut, str, piatok.
    Mali by ste pre nas miesto?
    Dakujem za info.
    pekny vecer
    Kotovova ingrid

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *