MONTESSORI SIESTA

Čakáte alebo máte malé bábätko či batoľa do 12 mesiacov? Zaujíma vás Montessori pedagogika a jej princípy? Chcete pre svoje dieťatko čas, ktorý plnohodnotne využije pre svoj rozvoj a vy ako rodič príjemne zrelaxujete?

Pre budúcich rodičov a rodičov detí do 1 roku je pripravený cyklus 10 stretnutí Montessori siesta na Čiernej Vode. Počas tohto 45 minútového stretnutia bude príležitosť porozprávať sa o výchove a vzdelávaní detí vo veku 0-3 roky z pohľadu Montessori pedagogiky. Diskusie, zdieľania, hľadanie odpovedí na otázky na rôzne témy prebiehajú v utorky doobeda.

Stretnutie je ideálne pre rodičov s dieťatkom vo veku 4- 12 mesiacov (po dohode s lektorkou aj s mladším dieťatkom). Pre deti sú pripravené Montessori pomôcky pre rozvoj jemnej motoriky, či Piklerovej trojuholník na rozvoj hrubej motoriky. Deti budú mať príležitosť zažiť hudobný vstup lektorky a spoznať nielen ľudové piesne, ale i sprievodné hudobné nástroje.

Dĺžka kurzu MONTESSORI SIESTA je v dĺžke 10 alebo 12 týždňov (podľa sezóny), je možné sa pripojiť aj počas rozbehnutého kurzu, kedy sa platí alikvotná čiastka. Dĺžka jednej lekcie je 45 minút. Členský príspevok OZ Akadémia Montessori je 90,- Euro za 10 lekcií alebo 108,- Euro za 12 lekcií. Jednorazový vstup je taktiež možný, príspevok je 12,- Euro / hodina. Stretávame sa v Dennom centre, Čerešňova 4, Chorvátsky Grob časť ČIERNA VODA.

V prípade otázok ma kontaktujte na info@detiakodar.sk alebo 0940 321 591. Teším sa na stretnutie s vami. Ďakujem všetkým detičkám i rodičom za príležitosť pracovať s nimi 😉 Lucka

Chcem vedieť viac

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *