SPOZNÁVAJME SPOLU SVET

Milí rodičia, máte staršie dieťa ako 3 roky? Máte záujem o rozvíjanie vášho dieťatka v Montessori pripravenom prostredí?

Kurz SPOZNÁVAJME SPOLU SVET je určený pre deti vo veku 3-6 rokov, pre deti predškolského veku. Spolu s vašim dieťatkom budeme spoznávať svet. Tento kurz prinesie vášmu dieťatku samostatnosť a možnosť spoznávať svet pomocou aktivít, ktoré ho oslovia. Deti dostávajú prezentácie pomocou Montessori pomôcok, samostatne pracujú na úlohách a majú priestor na hudbu či tvorenie. Budú mať príležitosť pre sebaobsluhu i prípravu jedla.

Lekcia SPOZNÁVAJME SPOLU SVET prebieha v pripravených priestoroch Denného centra na Čiernej Vode. Cena 100,- Euro/10 hodín alebo 120,-Euro/12 hodín. Skupinka bude otvorená po naplnení minimálneho počtu detí.

Kurzy, ktoré organizujem pre deti sú založené na princípoch pedagogiky Marie Montessori. Hlavnými princípmi sú rešpektovanie senzitívnych období dieťaťa, slobodná voľba dieťaťa, pripravené prostredie, polarizácia pozornosti a samozrejme aj akceptácia pravidiel. Dieťa sa v priebehu kurzu zoznámi s Montessori pomôckami a reálnymi pomôckami zo života, ktoré si samostatne vyberá a učí sa s nimi pracovať, samostatne spoznáva svet i svoje vlastné potreby, experimentuje, skúma, tvorí. Pre deti bude príležitosť nakuknúť do oblasti matematiky či jazyka. Počas kurzu vediem deti k samostatnosti, zodpovednosti a to rešpektujúcim spôsobom so stanovenými hranicami.

V školskom roku 2019/2020 bude skupinka otvorená v utorky od 16,00-17,00h. Lucia

Mám záujem o kurz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *