SPOZNÁVAJME SPOLU SVET

Milí rodičia, máte staršie dieťa ako 3 roky? Máte záujem o rozvíjanie vášho dieťatka v Montessori pripravenom prostredí?

Kurz SPOZNÁVAJME SPOLU SVET je určený pre deti vo veku 3-6 rokov, pre deti predškolského veku. Spolu s vašim dieťatkom budeme spoznávať svet. Tento kurz prinesie vášmu dieťatku samostatnosť a možnosť spoznávať svet pomocou aktivít, ktoré ho oslovia. Deti dostávajú prezentácie pomocou Montessori pomôcok, samostatne pracujú na úlohách a majú priestor na hudbu či tvorenie. Budú mať príležitosť pre sebaobsluhu i prípravu jedla.

Lekcia SPOZNÁVAJME SPOLU SVET prebieha v pripravených priestoroch Akadémia Montessori, Čerešňova 2, Chorvátsky Grob, časť Čierna Vod.

Dĺžka kurzu MONTESSORI VONKU je v dĺžke 10 -12 týždňov, je možné sa pripojiť aj počas rozbehnutého kurzu, kedy sa platí alikvotná čiastka. Dĺžka jednej lekcie je 60 minút. Bližšie informácie ku kurzu nájdete na webovej stránke AKADÉMIA MONTESSORI.

V prípade otázok ma kontaktujte na info@detiakodar.sk, www.akademiamontessori.sk alebo 0940 321 591.

Kurzy, ktoré organizujem pre deti sú založené na princípoch pedagogiky Marie Montessori. Hlavnými princípmi sú rešpektovanie senzitívnych období dieťaťa, slobodná voľba dieťaťa, pripravené prostredie, polarizácia pozornosti a samozrejme aj akceptácia pravidiel. Dieťa sa v priebehu kurzu zoznámi s Montessori pomôckami a reálnymi pomôckami zo života, ktoré si samostatne vyberá a učí sa s nimi pracovať, samostatne spoznáva svet i svoje vlastné potreby, experimentuje, skúma, tvorí. Pre deti bude príležitosť nakuknúť do oblasti matematiky či jazyka. Počas kurzu vedieme deti k samostatnosti, zodpovednosti a to rešpektujúcim spôsobom so stanovenými hranicami.

Mám záujem o kurz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *